30 C
Tirana, Albania
Monday, July 23, 2018

ShOWBIZ

MODE

Doni të dukeni më të gjata? Ne ju tregojmë trendin më të fundit të...

Modelet së fundmi tregojnë këmbët e tyre  më gjata  falë qëndrimit në maj të shputave. Ky është trendi i fundit më i çuditshëm i trupit ...

Këto janë modelet e xhinseve të shkurtra që nuk duhet të mungojnë në garderobën...

Shumë nga ju vajza mund të mos vishni fustane. Ose nuk ju pëlqejnë, ose jeni shumë tip sportiv. Këto janë modelet më të fundit...

Trendi i ri i kapeles së verës po çmend Instagram-in, por ne na hutoi!

Verën e kaluar u njohëm për herë të parë me kapelen e Instagram-it. Vajzat duhet patjetër të kishin një foto me një kapele të...

Trendi dhe të freskëta, vishni jumpsuit-e këtë verë!

Jumpsuitet janë veshja që pothuajse çdo vajzë ka, sepse janë të rehatshme dhe moderne. Ju sjellim disa jumpsuit-e të thjeshta, të cilat ju mund t’i...

RRJETET SOCIALE

0FansaPëlqeje
3,674NdjekësitNdjek
506AbonentëAbonohu
Top 1 Dental

INTERVISTA VIP

SHËNDETI

Ndiheni të lodhur mendërisht? Doni gjumë? Ja çfarë të bëni për të mos qenë...

Shpesh gjatë rutinës sonë të përditshme e ndiejmë veten tepër të lodhur dhe na duket sikur truri jonë është duke fjetur gjumë, ndërkohë që...

Ja pse duhet t’i lani flokët me paracetamol!

Tashmë mjafton vetëm një përbërës dhe do të keni flokët që keni ëndërruar gjithmonë, me shkëlqim dhe pa zbokth. Nuk keni pse të harxhoni...

Të dhembin thembrat në mëngjes dhe kur rri në këmbë? Ja çfarë duhet të...

Fasha e shputës është një gjendje shëndeti pak e njohur, por tejet e përhapur. Pothuaj gjysma e shqiptarëve vuajnë nga dhimbja e këmbëve dhe dhimbja...

Ka disa arsye shkencore pse femrat i “zë” alkooli më shpejt se meshkujt

Nëse e teprojmë me alkoolin, rezultati dihet, nuk mbajmë mend çfarë ka ndodhur. Mendojmë se meshkujt i zë pija më vonë se femrat, dhe disa studime na tregojnë...

Ja çfarë i ndodh trupit tënd, nëse nuk lahesh për dy ditë rresht

Të bësh dush vazhdimisht është tepër e rëndësishme në ditët e sotme, sikurse ndonjëherë edhe të rrish pa larë është po aq e rëndësishme,...

INSTAGRAM

INSTAGRAM

TEKNOLOGJI

TE NDRYSHME

Jeni vetëm prej vitesh dhe nuk mund të gjeni shpirtin binjak? 11 arsye pse...

Jeni vetëm prej vitesh dhe nuk mund të gjeni shpirtin binjak? Mos u shqetësoni, këto 11 pika do t’ju ndihmojnë të kuptoni se çfarë...

Sipas ekspertëve nuk duhet të laheni çdo ditë në verë, ja përse

Nuk ka si një dush i freskët pas një ditë të gjatë e të lodhshme. Tani në verë, duket sikur çdo kohë është e...

Bëhuni gati për fundjavë të nxehtë, vjen i nxehti afrikan

Moti për këtë të shtunë do të karakterizohet me kthjellime, të cilat do të dominojnë në të gjithë vendin. Në skaj të zonave të...

Ja pse duhet t’i lani flokët me paracetamol!

Tashmë mjafton vetëm një përbërës dhe do të keni flokët që keni ëndërruar gjithmonë, me shkëlqim dhe pa zbokth. Nuk keni pse të harxhoni...