1,2,3 puthe! Xhensila dhe Besi marrëzisht të dashuruar në fotot e fundit

Janë padisktutim një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk ngurojnë ta shprehin edhe publikisht dashurinë për njëri-tjetrin me postimet e tyre në rrjete sociale.

Mirëpo foto kaq romantike prej kohësh nuk kishim parë prej tyre. Teksa ndodhen në qytetin e bukur të Korçës së mbuluar me borë ata nuk kanë rezistuar të shkrepin edhe foto duke u puthur në mes të borës.

Mesa duket dyshja ka arritur të arratiset nga përditshmëria për pushime dimërore dhe po e shijojnë në maksimum praninë e njëri-tjetrit .

1,2,3 puthe! Xhensila dhe Besi marrëzisht të dashuruar në fotot e fundit

| Showbiz | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>