Sipas një burimi për “People”, Kourtney dhe Luka kanë bërë qejf së bashku në Los Angeles dhe Çikago, por thuhet se është ende herët për një lidhje mes tyre.

“Ajo duket shumë e lumtur. Kourtney u kënaq në Çikago me miqtë dhe Luka-n. Ajo është kthyer në LA. tani me fëmijët e saj dhe gjërat me Luka-n janë shumë të reja për të. Nuk është se Kourtney  tani e quan të dashur”.

 

Burimi tha gjithashtu se hendeku i moshës mes tyre nuk bën aspak problem, megjithatë ylli Kardashian nuk e shikon dot si të dashurin e saj.

/RevistaVip/

20- vjeçari Luka, i dashuri më i ri i Kourtney Kardashian- it?

| Showbiz |
About The Author
-