4 vjeçari nuk njohu Harryn, Meghan shkakton të qeshura me komentin

Çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle kanë vizituar një shkollë fillore katolike në Londër  ku janë takuar me shumë fëmijë të vegjël.

Një vogëlush 4-vjeçar e ka pyetur Princin se kur do të vinte Harry duke mos e njohur atë. Ajo çfarë shkaktoi më shumë të qeshura sipas “People” është përgjigja spontane e dukeshës.

Ajo i tha djalit se ai ishte Harry i vërtetë, por kishte ndryshuar modelin e flokëve. Çifti është në pritje të fëmijës së parë për pak ditë tashmë, ku  mediat e huaja kanë aluduar se do të jetë djalë.

4 vjeçari nuk njohu Harryn, Meghan shkakton të qeshura me komentin

| Showbiz |
About The Author
-