Ajo cilësohet si një ndër ikonat e muzikës e cila e ka fituar dashurinë e publikut kohë më parë dhe vazhdon ta ruaj ende sot.71263-640-0-5a497114718c7

Adelina Ismaili ka ditur gjithmonë sesi të ketë vëmendjen e të gjithëve, edhe përmes fotove dhe veshjeve ekstravagante, por asnjëherë të ekszagjeruara.71261-640-0-5a4971146e728

Këtë fillim fitit ajo ka zgjedhur që foton e parë që do të publikojë të jetë e nxehtë por pa treguar shumë detaje të trupit të saj.

71264-640-0-5a49711474a64

Adelina Ismaili pozon topless, bën namin për Vitin e Ri (foto)

| Personazh, Showbiz, SHQIPËRI |
About The Author
-