Supermodelja Adriana Lima, vazhdon të jetë njëra ndër modelet më seksi.

Ajo çfarë bie në sy, janë linjat perfekte të saj, të cilat nuk heziton t’i shfaqë kohë pas kohe.

Për të dëshmuar këtë epitet, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën është shfaqur krejtësisht e zhveshur.

Me të publikuar fotografinë, fansat e modeles kanë vërshuar me pëlqime dhe komente të shumta pozitive në adresë të saj.

Adriana Lima është njëra prej modeleve më të kërkuara të linjës së “Victoria Secret”, ku ka marrë pjesë në më shumë se 15 spektakle të kësaj marke.

lima nudo

Adriana Lima, zhvishet para pasqyrës (Foto)+18

About The Author
-