Adrola  përlot me fjalët kushtuar prindërve

Adrola Dushi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë prindërve të saj.

Modelja tha se në ditët më të errëta të saj dhe kur ndjehet jo e dashur, ajo kujton e bija e kujt është.

“Ne ditet me te erreta, kur ndjehem e papershtatshme, e pavlere dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe e drejtoj kuroren time.”, ka shkruar Adrola.

Për ndryshe, Adrola së fundi ka qenë aktive me imazhe nga pushimet në bregdetin shqiptar.

Adrola përlot me fjalët kushtuar prindërve

About The Author
-