Alban Ramosajt i ndodhi e papritura nga tërmeti në Shqipëri

Alban Ramosaj tregon se çfarë i ndodhi nga tërmeti në Shqipëri.

Shqipëria ditë më parë ishte goditur nga tërmetet e njëpasnjëshme, të cilat shkaktuan dëme të mëdha.

Së fundi, këngëtari Alban Ramosaj përmes një postimi në Instagram, tregoi se çfarë i ndodhi atij si pasojë e tërmeteve.

Atij i ishte thyer trofeu që e kishte fituar në “Kënga Magjike”, ndërsa shkruan “Dhe si pasoje e termetit ndodhi kjo…koincidence?”.

Alban Ramosajt i ndodhi e papritura nga tërmeti në Shqipëri

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>