Ambra e BB9 sensuale dhe nudo në klipin e 2Ton (Video)

0

Ky edicion ndoshta nuk kishte vajzat më të bukura në krahasim me Big Brother-at e mëparshëm, por edhe pse më të pakta në numër sërish nuk munguan.

Njëra prej tyre ishte padyshim Ambra, e cila në ndryshim nga pjesa tjetër e konkurrentëve, hyri si çift dhe e mbylli lojën si…tek. Megjithatë, ajo duket se nuk e ka shfaqur bukurinë e saj për herë të parë brenda mureve dhe kamerave të Big Brother. Ambra ka figuruar në videoklipin “One Night” të 2Ton, ku duket vërtetë shumë seksi. Vetëm tërheqëse nuk mjafton, pasi bukuroshja e “djeg” fare kamerën në momentin kur duket nudo brenda vaskës të mbushur me petale.