Angela Martini së bashkëshortin po shijojnë pushimet në destinacione të ndryshme.
Pasi qëndruan për disa ditë radhazi në Bodrum, çifti udhëtuan drejt ishullit Mykonos.

Në rrjete sociale, sot modelja dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu kanë ndarë disa imazhe nga jahti ku po qëndrojnë.

Në shoqërinë e tyre ishte edhe këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur italian, Eros Ramazzotti.

Duket se çifti ka raporte të mira me këngëtarin, pasi edhe në videot që ndanë me ndjekësit dukeshin shumë të afërt.

Angela Martini në jaht me këngëtarin me famë botërore

| Showbiz |
About The Author
-