Arbenita prezanton vëllain bukurosh

Arbenita ka ndarë me fansat një fotografi të vëllait të saj.

Modelja shqiptare ka uruar vëllain e saj për ditëlindje, duke postuar për herë të parë një fotografi të tij.

Arbenita shkruan urimin interesant për vëllain e vogël, duke e quajtur ‘të mërzitshëm’ dhe simpatik.

Modelja shqiptare e cila po zvhillon karrierën e modelimit në Londër duket se nuk është e vetmja bukuroshe nga familja.

Arbenita prezanton vëllain bukurosh

About The Author
-