Arilena Ara fitoi simpatinë e të gjtihëve me këngën pjesëmarrëse në ‘Kënga Magjike’ të edicionit të kaluar, ‘Nëntori’. Kjo këngë u kthye në një hit absolut me mbi 11 milionë klikime në ‘YouTube’, disa remixe etj, të cilat i siguruan performanca dhe koncerte të ndryshme jashtë Shqipërisë këngëtares së re. Ara shkëlqeu me performancën e saj në një festival në Rusi pak javë më parë, aty ku kënga e saj ishte ndër më të dëgjuarat.

Këngëtarja ka premtuar të reja në karrierën e saj dhe projekte të cilat do të pëlqeheshin mjaft. Ditën e djeshme aktori i njohur turk Ozan Guler shprehu hapur pëlqimin e tij në Instagram për këngëtaren shqiptare (Lexo këtu).

St Ara ka publikuar një version të ri të hitit ‘Nëntori’ në anglisht me një tekst vërtet të bukur.  Klipi po ashtu është i veçantë dhe Arilena shfaqet në top formë fizike. Komentet në ‘YouTube’ janë shumë pozitive. Ndiqni videon:

 

Arilena Ara publikon versionin anglisht të ‘Nëntori’-t, bëhuni gati të fiksoheni

About The Author
-