Arta Nitaj tregon linjat perfekte nga palestra

Arta Nitaj është nga femrat me fizikun më të mirë në estradën shqiptare.

Arta Nitaj është emër mjaft i përmendur nga mediat rozë, kjo si shkak i postimeve që aktorja bën në rrjetet sociale.

‘Xhesika’ njihet tani më për pasionin e saj që ka ndaj sportit në përgjithësi, ajo para pak çasteve ndau një imazh në profilin e saj në Instagram ku shfaqet në formë përfekte.

Arta Nitaj ka mbi 100 mijë ndjekës në Instagram dhe fotot e saja ku ekspozon vijat trupore pëlqehen mjaft shumë.

Arta Nitaj tregon linjat perfekte nga palestra

About The Author
-