Është përfundimtare! Fero dhe Arbenita Ismajli janë bashkë më shumë se kurrë, veçanërisht pas gjithë asaj buje që bënë dje me lajmin për ndarjen. Në fillim ishte Fero ai i cili që prej mëngjesit të djeshëm publikoi një status në Instastory, ku shkruante: “U zgjova këtë mëngjes dhe përshëndetje vajza nga sot e tutje jam […]

Read more

Partneri i Luana Vjollcës, Krenar Çoçaj është bërë i gjallë më në fund! Ndonëse marrëdhënien e tij me Luanën po e mban të fshehtë në mënyrë hermetike, ai nuk ka ngurruar të urojë publikisht Getoarin për ditëlindjen e bashkëshortes së tij! “Urime ditëlindja e gruas! U plakshi  bashkë me të gjitha të mirat!”, shkruan Krenari […]

Read more

Ndarja është normale për një çift që vendos t’i japë fund marrëdhënies! Kështu është shprehur Robert Berisha në një intervistë për emisionin e mëngjesit “Gjesi” në T7. Kur u pyet në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar shpesh për raportin e tij me Nora Istrefin, Roberti tha se mediat priren të publikojnë menjëherë lajmet e […]

Read more

Adelina Tahiri ka publikuar sot një foto për të treguar linjat e saj trupore, pas një pune të madhe për të rikthyer format e saj seksi. Për herë të parë, këngëtarja ka treguar se gjatë shtatzënisë shkoi gati 85 kilogramë, ndërsa sot peshon 58 kilogramë, fiks pesha e saj e duhur trupore. Në vetëm pak […]

Read more

Emina Cunmulaj ka publikuar sot një foto nga udhëtimi me avion privat drejt New Jersey-t. Modelja është rehatuar në kolltukun e rehatshëm teksa pozon e veshur e gjitha me të zeza. Elegante si gjithnjë, Emina duket e veshur shumë thjeshtë ndërsa në brez mban një çantë në kuqe. Por si gjithnjë, kritikat nuk mungojnë në […]

Read more

Tayna është ndjerë nostalgjike dhe ka publikuar sot një video të vjetër, para se të bëhej e famshme dhe të njihej nga të gjithë. Bëhet fjalë për kohën e maturës, kur Tayna mbaroi gjimnazin 3 vite më parë. Reperja ka publikuar videon për të treguar look-un e saj në mbrëmjen e maturës, dhe na duhet […]

Read more

Të dashura vajza, ju që e keni shumë problem fytyrën tuaj me akne, merrni shembull! Rihanna ka treguar se edhe fytyra e saj ka probleme dhe nuk ka përse t’i fshehë. Ajo ka publikuar një video për të treguar problemin me fytyrën e saj në mesin e 70 milionë ndjekësve që ka në Instagram: “Kur […]

Read more

Sa mirë kur vajzat e famshme shqiptare e mbështesin njëra-tjetrën! Mbrëmjen e djeshme teksa Jonida Maliqi po performonte ne Eurovizion, këngëtarja shqiptare Eleni Foureira po e ndiqte me vëmendje! Ajo madje realizoi edhe një foto teksa Jonida po këndonte dhe e publikoi në Instagram, në shenjë mbështetjeje për konkurrimin. Vitin e kaluar Eleni konkurroi duke […]

Read more

Shqipëria u kualifikua mbrëmë në natën finale të Eurovizionit! Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës” kushtuar emigrantëve arriti të prekë zemrat e të gjithëve atyre që e votuan dhe vlerësuan performancën e saj në skenën e festivalit. Sot ajo ka bërë një postim falenderues për të gjithë mbështetësit, ndërsa nuk rri pa përmendur emocionet që […]

Read more

Si sot dy vite më parë, Selena Gomez ishte në lidhje me The Weeknd, i cili s’kishte pak që ishte ndarë nga Bella Hadid. The Weeknd si edhe Selena, e hoqën Bella-n nga Instagram-et e tyre çka tregoi qartas se marrëdhëniet mes tyre nuk ishin aq të paqta. Në fakt, ishte Bella ajo që i […]

Read more