Baby G i jep fund lidhjes

Duket se Baby G dhe i dashuri i saj i kanë ndarë rrugët.

Baby G kishte vendosur ta bëjë publike lidhjen e saj nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale e edhe më zyrtarisht në këngën “Pretty Gangster” ku u shfaqën në skena të ‘nxehta’.

Mirë kjo romancë duket se ka marrë fund pasi Baby G i ka fshirë fotot me Lim Hotin dhe dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në Instagram.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre, mirëpo kjo besohet se do të mirret vesh shumë shpejtë.

Në anën tjetër postimi i fundit i Baby G në Instagram ishte një foto ku shfaqet e vetme.

“Nëse ata nuk ju shikojnë juve si magjike, zhdukeni”, ishin fjalët e saj pranë postimit.

Baby G i jep fund lidhjes

| Showbiz |
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>