Bashkëshorti i Almeda Abazit bën pjesë të filmit të ri edhe të birin

Bashkëshorti i Almeda Abazit, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman vazhdon projektet  dhe angazhimet e tij kinematografike edhe pasi u bë baba i një djali, Efehan.

Së fundmi, aktori ka xhiruar filmin më të ri “Sampiyon” (Kampion) dhe në profilin e tij në Instagram ka publikuar trailerin e ri.

Në fillim vihet re se pjesë të filmit, aktori ka bërë vogëlushin e tij, Efehan, i cili me siguri do e ketë si kujtim të bukur kur të rritet.

Sayisman ka rol kryesor në film dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e tij në ekran.

“Sampiyon” ka në qendër historinë  e një boksieri, i cili pas një incidenti heq dorë nga pasioni dhe pas shumë vitesh kthehet sërish në ring për shkak të djalit të tij.

Bashkëshorti i Almeda Abazit bën pjesë të filmit të ri edhe të birin

About The Author
-