Bebe Rexha nuk e heq ,babai e kritikon për foton nudo

Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të përfolura shqiptare.

Ditën që ajo mbushi 30 vjeç, publikoi një foto ku shfaqet gati tërësisht nudo.

Krahas fotos që ajo publikoi shkroi: “Ja se si duken të 30-tat.”

Babai i këngëtares nuk e ka pritur aspak mirë publikimin e kësaj fotoje. Ai i ka kërkuar Bebes ta fshijë menjëherë atë.

Mësohet se i ati i ka thënë asaj: “O zot ti duhet ta fshish menjëherë këtë foto.”

Por këngëtarja as që e ka marrë në konsideratë fare kërkesën e babait të saj. Kujtojmë këtu se për disa kohë ata nuk folën me njeri -tjerin pasi babai i saj nuk ishte dakord për klipin e një kënge. Sipas tij kishte shumë skena +18.

Bebe Rexha nuk e heq ,babai e kritikon për foton nudo

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>