Bebe Rexha pjesë e ‘Love your self’

Sukseset e këngëtareve shqiptare anembanë botës nuk kanë të ndalur. 

Bebe Rexha po vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun ndërkombëtar, e cila krahas muzikës është e fokusuar edhe në projekte të tjera.

Së fundmi, bukuroshja jonë bëri të ditur se është pjesë e një bashkëpunimi me ‘Bebe Store’, në mënyrë që t’i vë në shitjet bluzat që ajo ka dizajnuar.

“Krenare të ju prezantoj bashkëpunimin tim të ri: “Bebe e do Beben” me Bebe Stores. Keto do jenë në tabela kudo prej shtatorit. Çdo trup është i bukur dhe me këtë Bebe pajtohet”, ka shkruar mes te tjerash këngëtarja Rexha.

Biondja javë më parë protestoi fuqishëm për projektligjin që u votua në Alabama, për shndërrimin e abortit si proces ilegal, derisa krijoi edhe bluzat ‘Vagina ime, zgjedhja ime’.

Ndër të tjerash, kjo duket se vjen pas kritikave që 28-vjeçarja mori për peshën e saj, derisa edhe dizajnerët e modës kanë refuzuar të punojnë me artisten shqiptare.

Ndryshe, Bebe është duke e shijuar suksesin e projektit të saj të fundit “Harder” në duet me Jax Jones, ku në YouTube ka grumbulluar mbi katër milionë shikime.

Bebe Rexha pjesë e ‘Love your self’

About The Author
-