Bebe Rexha tregon pse është ende beqare dhe nuk ka nevojë për një mashkull

Bebe Rexha nuk di të ndalet me sukseset e saj të njëpasnjëshme. Ajo gjithmonë e më tepër pos jell produksione muzikore që jo vetëm po shndërrohen në hite por edhe po fitojnë çmime të rëndësishme. Por për sa i përket jetës private, Bebe duket se vazhdon të jetë beqare që prej vitit 2015 kur ajo i dha historisë me ish-të dashurin e saj Alex.

Këngëtarja ka zgjedhur të mos ketë asnjë mashkull në krah dhe këtë gjë e konfirmon herë pas here me postimet e saj në rrjetet sociale ku tregon se ka zgjedhur të jetë e pavarur dhe është e lumtur për sukseset e arritura. Së fundmi, ajo ka postuar një foto bashkëngjitur së cilës shkruan: “Nuk kam nevojë për një mashkull. I paguaj vetë të gjitha”.

Bebe Rexha tregon pse është ende beqare dhe nuk ka nevojë për një mashkull

| Showbiz, VIP | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>