Pak ditë më parë çifti simpatik Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku udhëtuan drejt Amerikës për të pushuar, të paktën sipas fotove dhe videove që ata postonin vazhdimisht në rrjetet sociale.

Duke filluar që nga pamjet e hotelit luksoz e deri tek mbrëmjet që ata morrën pjesë.

Por Besi pavarësisht këtyre, asnjëherë nuk harron origjinën e tij, raporton Revista Class. Këtë e tregon më së miri fotoja e tij e fundit në të cilën ai përmes humorit tregon realitetin që i kishte munguar. Pas fjalëve “Më mungoi kaq shumë” duket sikur fshihet mendimi, kudo që të shkoj dhe çfarë do kuzhine që të provoj, buka shqiptare me djathë e domate nuk zvendësohet kurrë. Gjithmonë i veçantë Besi.

Besi jeton “ëndrrën amerikane” por diçka e mban fort të lidhur në Shqipëri (Foto)

About The Author
-