Big Mama Reagon këngëtarja e revoltuar

Në mediat rozë qarkulloi lajmi se Big Mama është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë.

Por këngëtarja ka reaguar e revoltuar duke mohuar thashethemet.

Në një postim në Instastory ajo shprehet se nuk është shtatzënë dhe nëse do ishte nuk do e kishjte problem ta ndante lajmin me fansat.

Ndërsa u shpreh e irrituar për lajmin.

Big Mama Reagon këngëtarja e revoltuar

| Showbiz |
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>