Rreth një viti më parë moderatorja e njohur Bora Zemani dhe partneri i saj Vin Veli, i dhanë fund marrëdhënies së tyre.

Megjithëse një viti të ndarë moderatorja ka rrëfyer se kur bie fjala për djalin e tyre, ajo dhe Vini janë gjithmonë bashkë.

Një vit pas ndarjes Bora ende e  kujton momentin e vështirë mes saj dhe partnerit.

E pyetur nga një ndjekësë në Instastory nëse e ka patur të vështirë ndarjen.

Ajo është përgjigjur: ‘Nuk besoj se ka ndarje të thjeshtë’ duke lënë të kuptohet se nuk ka qënë e lehtë ndarja për moderatoren.

Image/RevistaVip/

Bora Zemani tregon se si e ka përjetuar ndarjen nga bashkëshorti

About The Author
-