Brenda festës së 30-vjetorit të “Pipina” Zeqirit: Kush e surprizoi këngëtaren e njohur

Dafina Zeqiri festoi të dielën ditëlindjen e saj të 30-të.

Ndërkohë, vetëm dy ditë më pas ajo ka ndarë me ndjekësit disa pamje nga surpriza që i kishte organizuar nëna e saj.

Dhoma e këngëtares shfaqet e mbushur plot me trëndafila të kuq dhe me tullumbace në formë zemrash.

Nuk mungojnë dhe tullumbacet e dedikuara që mbajnë emrin e Dafinës dhe një tjetër që mban emrin me të cilin i drejtohet nëna e saj me përkëdheli, Pipina.

“Gëzuar ditëlindjen Pipina e mamit”, shkruhet në të.

Me sa po shohim, këngëtarja shqiptare ka marrë shumë dashuri për ditëlindje dhe e ka festuar me njerëzit e dashur.

Brenda festës së 30-vjetorit të “Pipina” Zeqirit: Kush e surprizoi këngëtaren e njohur

| Showbiz | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>