Prezantuesja e njohur shqiptare Arbana Osmani, ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram e veshur në mënyrë shumë elegante.

Arbana, kishte lindur para ca kohësh ku edhe kishte pauzuar nga ekrani televiziv  por ajo ka zbuluar sot këmbët e saj shumë të ushtruara dhe që duken mjaft mirë, transmeton Indeksonline

Prezantuesja, njihet dhe është shumë e pëlqyer nga ‘’Big Brother’’, por ajo tani për fansat e saj ka postuar këtë fotografi në të cilën duket shumë e buzëqeshur

Çfarë këmbë seksi Arbana Osmani edhe pas lindjes (Foto)

| Showbiz |
About The Author
-