Chrissy çfarë na bëre! Modelja e njohur poston pa komplekse, foto nudo kur ishte shtatzënë

“Gjëja më e mirë që kam bërë në jetë janë fëmijët e mi. Faleminderit që më bëtë një mami dhe ndryshuat jetën time përgjithmonë”.

Këto janë fjalët që Chrissy Teigen ka zgjedhur të shkruajë krah fotos bardh a zi, por NUDO të postuar në Instagramin e saj me rastin e “Ditës së Nënës”. Fotoja duket që është shkrepur menjëherë pas dushit, pasi edhe flokët e Teigen, janë të kapura.

Ndonëse një foto e guximshme për një mami që dikur ishte me barkun e rrumbullakosur, fansat e kanë pritur shumë- mirë dhe madje e kanë përgëzuar mbi mënyrën e veçantë sesi zgjodhi ta bëjë urimin për “Ditën e Nënës”.

Aktorja dhe modelja Chrissy Teigen është e martuar me këngëtarin e njohur John Legend. Çifti ka dy fëmijë, Lunën 3 vjeç dhe Miles 11 muajsh. 

Chrissy çfarë na bëre! Modelja e njohur poston pa komplekse, foto nudo kur ishte shtatzënë

About The Author
-