Këngëtarja Dafina Zeqiri ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor. Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar se projekti i ri i saj po vjen me DJ Geek.

Visualizza questo post su Instagram

COMING SOON 🤫 #kurgjonukkallxojna #MONEYZ #DafinaTORS

Un post condiviso da DAFINA (@dafina.zeqiri) in data:

Në disa sekuenca të publikuara në rrjetet sociale jo  shfaq anëtarët e ekipit dhe bashkëpuntorët e saj më të afërt. Kënga titullohet “Kurgjo Nuk Kallxojna” dhe pritet të publikohet së shpejti.

Visualizza questo post su Instagram

COMING SOON 🤫 #kurgjonukkallxojna #MONEYZ #DafinaTORS

Un post condiviso da DAFINA (@dafina.zeqiri) in data:

Dafina Zeqiri ka gati bashkëpunimin e ri me DJ e njohur

| Showbiz, VIP |
About The Author
-