Dafina Zeqiri për ‘Ditën e Baballarëve’ uron këtë person (Foto)

0

18 qershori njihet si ‘’Dita e baballarëve’’, andaj dje u shënua kjo ditë, me fjalët më të zgjedhura për baballarët.

Shumë fytyra publike e uruan në forma të ndryshme këtë ditë, por për dallim nga të gjithë Dafina për këtë ditë e uroi nënën.

auto_fff1453322697-650x358

Përmes një fotoje të postuar në rrjete sociale, Dafina vendosi një kurorë në kokën e nënës duke i shënuar disa fjalë të mëdha për të.

dafina-zeqiri

“Urime ditën e baballarëve MBRETI IM! Për të qenit një nënë dhe baba e jashtëzakonshme. Një grua e mrekullueshme që i bëri të dyja” ishte mesazhi i Dafinës për nënën në këtë ditë.

19369439_10209344631642200_2136016395_n