Ditë feste në familjen e Valdrin Sahitit

Bashkëshortja e Valdrin Sahitit, Edita Ramadani ditën e sotme feston ditëlindjen ndaj kështu, çifti i njohur është “arratisur” drejt francës, pa vajzën Bella me vete për të festuar.

Në një postim të bërë në llogarinë e tij në Instagram, Valdrini e uron bashkëshorten kështu: “Shikoje veten në pasqyrë Edita dhe do të shohësh një femër të bukur me një buzëqeshje 1 milion dollarëshe. Bekime për ty, të dua”, shkruan Valdrini në foton e postuar.

Sikur të gjithë personazhet e njohur që kanë festuar ditëlindjen këto ditë te na kishin sjellë një copë tortë në redaksi këto ditë, ne do të kishim kaluar në bieabet, larg qoftë!

Ditë feste në familjen e Valdrin Sahitit

About The Author
-