Ka dy ditë që bashkë me Dua Lipën dhe familjen e saj po qëndrojnë në Prishtinë, e bashkë me ta është edhe i dashuri i këngëtares, Isaac Carew.

 

Çifti duket që po e shijojnë tej mase qëndrimin në Kosovë, teksa herë pas here ndajnë edhe momente argëtimi me ndjekësit e tyre. Madje në instastory shihen duke kërcyer me këngën ‘Princess Diana’ të Ledri Vulës e Lyrical Son.

 

Përndryshe sonte në parkun Gërmia do të nis festivali Sunny Hill, ku protagoniste e kësaj mbrëmjeje do të jetë Dua Lipa.

Dua Lipa dhe i dashuri kërcejnë me këngën e Ledrit “Princess Diana”

| Showbiz |
About The Author
-