Dua Lipa na mahniti sërish në tapetin e kuq të Brit Awards

Teksa është shfqaur në tapetin e kuq të Brit Awards, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa I ka lënë të gjithë me gojë haupr.

E veshur me një  body prej dantelle në pjesën e sipërme dhe një fund të fryrë në ngjyrë rozë të forte, Dua dukej mahnitëse edhe me make up-in e saj që dukej sa më natyral.

Dua Lipa na mahniti sërish në tapetin e kuq të Brit Awards

About The Author
-