E papritur: Fejohet prezantuesja e njohur e ekranit (Foto)

0

Pas ndarjes nga partneri 2 vite më parë dhe bujës mediatike që bëri, Floriana vendosi që çdo marrëdhënie e saj pas asaj kohe nuk do i përkiste më “të gjithëve”, por vetëm asaj.

floriana-garo-model-58789

Ndonëse dhe lidhja pasardhëse me avokatin e suksesshëm në Zvicër u mor vesh, Floriana u sigurua që jeta sentimentale e saj të mos ishte pjesë e mediave rozë dhe deri ditën e djeshme ia ka arritur !

Postimi i saj i fundit në Instagram duket se i ka shokuar të gjithë pasi është mjaftuar me pak fjalë dhe një kolazhë që moderatorja shumë e dashur të ndajë me momentin e saj ! Floriana është fejuar !!

florianagaro

Te dashur miq, desha te ndaja me ju lajmin e mrekullueshem te fejeses time! Jam shume shume e lumtur!

fg