Ajo do të jetë përfaqësuesja e Kosovës në garën e bukurisë që do të organizohet në Amerikë në edicionin e 68-të të Miss Universe. Bëhet fjalë për Zana Berishën, e cila në një intervistë ekskluzive në emisionin ‘Intervista Vip’ në Tema Tv, ka folur më shumë për këtë eksperiencë, emocionet para dhe pas fitores, pritshmëritë për përfaqësimin në Miss Universe në Amerikë e të tjera. E pyetur nga prezantuesja Ajli se cili eshte thashethemi me i cuditshëm ajo thotë se është përfolur së tepermi për operacionet plastike:” Cfarë do kjo në Miss Universe kur kjo është krejt operacione plastike”, por a ka bërë operacione plastike Zana?

Për më shumë ndiqni rrëfimin e saj ekskluziv në intervistën më poshtë.

Intervista e plotë:

/RevistaVip/

Ekskluzive/ Ja e vërteta e operacioneve plastike të Zana Berishës, Miss Universe Kosova 2018

| Intervista Vip, Showbiz |
About The Author
-