Këngëtarja e njohur Elvana Gjata është rikthyer në Tiranë. Të paktën kështu kuptohet nga vetë fotografitë që bukuroshja ka postuar në Instagram.

Elvana shihet teksa është në një studio muzikore, dhe shumë shpejt pritet të kemi produktin e ri muzikor me të cilin po punon prej kohësh. Ajo shihet me bashkëpunëtorët e saj më të ngushtë, në studion e regjistrimit.

 Dihet tashmë që prej kohësh Elvana Gjata e ka zhvendosur karrierën e saj në SHBA, ku po përpiqet të depërtojë në tregun ndërkombëtar muzikor. Ndërsa, është aluduar gjithnjë për një lidhje të saj me një djalë biznesmen shqiptar jashtë vendit.

Elvana Gjata gati për projektin e ri muzikor (foto)

| Showbiz, SHQIPËRI |
About The Author
-