Elvana rikthehet siç duhet, me muzikë!

Elvana Gjata rikthehet siç duhet dhe ku duhet, pikërisht në skenë.

Këngëtarja e njohur shqiptare e cila pas ngjares famëkeqe në ish-bllok nuk u pa gjëkundi, ka vendosur të rikthehet duke kënduar pranë publikut më 17 shkurt, në ditën e pavarësisë së Kosovës.

Burime pranë këngëtares bëjnë me dije se Elvana do të ngjitet në skenë për të kënduar në Prishtinë të drejtuar nga bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Anita Haradinaj.

Elvana rikthehet siç duhet, me muzikë!

| Personazh, Showbiz | 0 Comments
About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>