Emrat më të njohur të kinematografisë bëhen bashkë në komedinë e Ermalit dhe Elvanës

Siç edhe mund ta keni parë në rrjet, Ermal Mamaqi publikoi në Instagram trailerin e komedisë “Dy gisht mjaltë”, një film që flet për një histori dashurie shqiptare me shumë humor.

Përveç Elvanës që do të ketë edhe rolin kryesor së bashku me Ermalin, emra të njohur si: Marjana Kondi, Koço Devole, Olta Daku, Natasha Sela, Eglein Laknori, Ervin Bejleri, Rezart Veleshnja, Megi Pojani, Bujar Asqeriu,  madje edhe Erion Veliaj do të jetë pjesë e filmit.

Emrat më të njohur të kinematografisë bëhen bashkë në komedinë e Ermalit dhe Elvanës

About The Author
-