Enca këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e diskutuar për stilin e saj dhe për format trupore, duket se së shpejti do jetë pjesë e një projekti të ri. Ajo që suprizoi është fakti se këtë herë nuk bëhet fjalë për një këngë të re, por për një film. Në një foto të publikuar në instagramin e saj ajo shkruan “së shpejti do aktroj dhe jam shumë e emocionuar”. Detajet e tjera nuk janë zbuluar ende, prandaj duhet të prisni…

Enca:”Së shpejti do të aktroj dhe jam shumë e emocionuar” (foto)

| Showbiz, SHQIPËRI |
About The Author
-