Eva Murati : “Shihemi të dielën në Vizion Plus

Vip Zonë është ëmisioni më i ri televiziv dedikuar Life Style-it shqiptarë që do të transmetohet në ekranin e Vizion Plus.  Nje emision kulturor qe do te sjelle permes intervistave  personazhet me intersante te momentit. Ky emision përfshinë disa rubrika të veçanta me personazhe shumë interesantë. VIP Life, Vip Mode,  Një hapsirë të rëndësishme i është dedikuar edhe biznesit ne rubriken Vip Buiznes , ku do te njohim nga afer persona qe arrine te menaxhojne biznese te ndryshme – shprehet producent i emisionit, Eduard Deda

Ky emision  i eshte besuar moderatores Eva Murati . Pas suksesit ne prezantimin e Miss Universe dhe pjesemarrjes ne disa filma,  kjo eshte sfida e rradhes qe pret brunen e talentuar. Ky program pritet të fillojë të dielën ora 18:00 në ekranin e Vizion Plus.

a

12920323_10206298017195611_7901395224299496444_neva

14686078_10210970601570759_1174208816_n

 

Eva Murati : “Shihemi të dielën në Vizion Plus “

About The Author
-