Ka pak muaj nga moment kur e zyrtarizoi lidhjen e re por postimet e shpeshta e bënë që të kuptohet se kemi të bëjmë me një romancë të fortë e goxha serioze.

Nga ai moment i parë nuk ka vonuar shumë dhe Taulant Xhaka është fejuar!

Ceremonia ka ndodhur para dy ditësh dhe si çdo event tjetër i familjes Xhaka, edhe ky ka qenë goxha diskret pasi është kuptuar tek sot, falë postimeve nga protagonistët.

Lajmin e ka bërë të ditur fillimisht Graniti, i cili përmes një postimi i ka uruar fejesën vëllait të tij të madh teksa më pas kanë pasuar postimet edhe nga vetë Taulanti dhe Arbnorja.

Shumë urime për çiftin!

 

Urime FEJESA vllau jem💍❤️ @tx.34

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

❤️💍T&A💍❤️ @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Fejohet Taulant Xhaka: Këto janë pamjet e para (FOTO)

| SHQIPËRI |
About The Author
-