Foto seksi në mesnatë, vajza e ish-deputetes feston ditëlindjen

Vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, Ada sot feston 20 vjetorin e lindjes.

Bukuroshja sexy e cila ka provuar te modeloj dhe prezantoj ka postuar një foto në mesnatë e cila mban veshur një body ngjyrë bojqielli ku shihet tepër sexy.

Ada Deda herë pas here mahnit me veshjet apo format e saj trupore. Sexy është pak t’i thuash!

Foto seksi në mesnatë, vajza e ish-deputetes feston ditëlindjen

About The Author
-