Foxx dhe Holmes nuk janë më  bashkë

Vetëm disa muaj pasi u shfaqën së bashku në Met Gala, Katie Holmes dhe Jamie Foxx raportohet se janë ndarë.

“E! News” raporton se dyshja hollivudiane kishin pikëpamje të ndryshme për jetën dhe një burim i afërt me çiftin tha që se çifti po jeton kohët e fundi të ndarë.

Lajmi vjen menjëherë pasi aktori u zbulua duke shëtitur dorë për dore me këngëtaren, Sela Vave.

Holmes dhe Foxx u panë për herë të parë së bashku në vitin 2015, megjithëse thashethemet për lidhjen e tyre filluan të qarkullojnë edhe dy vjet më parë.

Përkundër faktit se ata kanë vite që janë afër, dyshja kur nuk kanë thënë publikisht një fjalë për romancën e tyre.

Jamie Foxx madje e la intervistën në vitin 2018 pasi një reporter ia përmendi Katien, ish-gruan e Tom Cruise. 

Foxx dhe Holmes nuk janë më bashkë

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>