Kohët e fundit këngëtari Erik Lloshi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së supozuar nga e dashura e tij Jola Progri.

Megjithatë gjatë një interviste për Bordo, këngëtari e ka sqaruar njëherë e mirë të vërtetën e diçkaje të tillë. “Pikërisht  për këtë gjë çuditem përgjithësisht me disa media mediokre të cilat për të marrë ndonjë  klikim shpifin gjëra të pavërteta dhe ndërhyjnë në jetën time private pa ditur asnjë gjë. Nuk është aspak i vërtetë lajmi. Unë  jam mirë e bukur dhe shkoj shumë mirë me të dashurën time. Për sa i përket pjesës “Na ndajnë me zor” e kam thënë si batutë se nuk mendoj se ka shanse asnjeri të na ndajë me zor,”-përfundon Lloshi

 

Më fund Erik Loshi tregon të vërtetën për ndarjen nga e dashura

About The Author
-