Fundjava e VIP-ave shqiptarë buzë detit!

Disa buzë detit e disa buzë liqenit. Disa prej fytyrave të njohur të medias këtë fundjavë zgjodhën qetësinë e freskinë e natyrës sa më pranë ujit, duke qenë se edhe fundjava mbizotërohej nga një mot i këndshëm.

Blendi la studion e “Opion-it”, kostumin, xhaktën dhe kollare, u vesh me një kostum sportiv dhe e shijoi fundjavën kështu, buzë detit.

Edhe Ori, e lodhur përgjatë javës në “Wake Up”, fundjavën e shfrytëzoi buzë detit.

E njejta gjë edhe për aktoren e humorit Eliona Pitarka.

Xhensila Pere zgjodhi qytetin e saj të lindjes, Pogradecin dhe mirë bëri.

Xhesi Muçaj u largua nga shqipëria këtë javë, ku hera herës na update-onte me postime të këndshme.

Fundjava e VIP-ave shqiptarë buzë detit!

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>