“Goce, ke harruar reçipetat në shtëpi”

Me forma bombastike, me një ngjyrë trupi që ia nxirrte më shumë në pah dhe me një fustan provokues, modelja Demi Rose ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa po shkonte në një event në londër ku përveç faktit që është sexy, Demi kishte dalë pa veshur reçipeta.

T’i ketë harruar vallë nga shpejtësia?!

“Goce, ke harruar reçipetat në shtëpi”

About The Author
-