Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi njihet për imazhet provokuese.

Muaj më parë ajo i është bashkuar labelit “OTR”, lider i të cilit është reperi Noizy, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, modelja ka qëndruar në Itali, saktësisht në qytetin e Romës dhe nga atje është kujdesur për ndjekësit që t’iu sjellë disa imazhe të reja.

Ao ka postuar një fotografi tejet provokuese në pranë fontanës Di-Trevi të Romës, por ishte mbishkrimi i fotografisë ai i cili mori gjithë vëmendjen.

“Bëj seks me mua dhe fito para”, shkruan Oriola mbi fotografi, ndërsa është “kryqëzuar” nga ndjekësit me komente pasi panë këtë mbishkrim.

Habit anëtarja e “OTR”: Bëj seks me mua dhe fito para (foto)

| Personazh, SHQIPËRI |
About The Author
-