ildabekimi

Pas ceremonisë së organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit në Pallatin e Kongreseve, sulmuesi i kombëtares, Bekim Balaj është ftuar në festën e ditëlindjes sëTOP Channel.

Ai është fotografuar në shoqërinë e prezantueses sportive Ilda Bejleri. Dyshja ka qëndrua pothuajse gjatë gjithë mbrëmjes bashkë si dhe kanë kërcyer më njëri-tjetrin.

Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme Ilda dhe Bekimi duhet të jënë kënaqur me njëri tjetrin pasi buzëqeshja nuk i ka munguar për asnjë moment.

Balaj është bërë tepër i njohur nga lidhjet e tij me moderatoret seksi Einxhel Shkira, Viola Spiro dhe Elita Rudi.

Kujtojmë se Ilda Bejleri në një intervistë para pak javësh ka deklaruar se është në fillimet e një lidhjeve, megjithatë ende nuk mund të konfirmojnë nëse bëhet fjalë për futbollistin e kombëtares apo për dikë tjetër.

balaj4balaj1balaj2balaj3

1

Ilda Bejleri kapet “mat” me futbollistin e kombëtares; A ka diçka më shumë se shoqëri?

| Showbiz |
About The Author
-