Alarmi që u dha prej një jave se mund të ketë sulme në ndeshjen Shqipëri-Izrel nuk e kanë zbehur atmosferën e mbrëmjes së sotme të Elbasan. Qindra tifozë kanë pritur në radhë për të hyrë në stadium ku po bëhet kontroll i imtësishëm. Janë marrë masa tejet të rrepta sigurie për këtë ndeshje nga frika e ndonjë sulmi nga ISIS.

Fotot më poshtë tregojnë se blindimi me polici dhe reshjet nuk i ndalin kuqezinjtë ta shohin ndeshjen në stadium.

Me flamuj kuqezi, e bluza të kombëtares gati për takimin mes Shqipërisë dhe Izraelit do të nisë në orën 20:45.

1478970275_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.37 PM1478970260_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.47 PM1478970289_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.15 PM(1)1478970240_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.47 PM(2)1478970216_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.15 PM1478970246_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.47 PM(1)1478970253_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.38 PM1478970233_WhatsApp Image 2016-11-12 at 5.50.49 PM

Ja atmosfera në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë nuk e braktisin Kombëtaren (Foto)

About The Author
-