Jonida Vokshi i bën urimin më gazmor bashkeshortit .

Ditën e sotme partneri i Jonida Vokshit Besnik Krapi feston ditëlindjen. Ai mbush 33 vjeç dhe sigurisht në një ditë si kjo nuk mund të mungonte një urim nga Jonida. Teksa ka kaluar mesnata, moderatorja ka publikuar në Instagram disa foto nga dasma dhe në to shkruan një urim që na shkriu së qeshuri. “U rrite u bërë për t’u martuar!E paç jetën të lumtur aq shumë të mirë sa ke nusen😂😂😂😂😂Të dua dhe kjo punë ka marrë fund!”- shkruan Jonida. Kujtojmë se Jonida dhe Besniku celebruan dashurinë e tyre me martesë në muajin shtator. Momentalisht ata po jetojnë në Kosovë dhe të dy kanë plane për jetën profesionale.

Jonida Vokshi i bën urimin më gazmor bashkeshortit .

About The Author
-