Justin Timberlake  një garë me hedhje sëpatash.

Më shumë se katër milionë shikime në afro tetë orë! Është ky rekordi që ka shënuar video e fundit e publikuar në Instagram nga këngëtari Justin Timberlake.

Këngëtari dhe aktori amerikan i cili ka shënuar një sërë suksesesh gjatë viteve të fundit, është bërë protagonist i një videoje të rrallë.

Këngëtari sfidoi të shoqen, aktoren Jessica Biel në një garë me hedhje sëpatash.

Në rrjetet sociale ai postoi një video ku shihej duke hedhur njëkohësisht dy sëpata.

Goditja rezultoi me një saktësi thuajse kirurgjikale. Ndjekësit e tij e vlerësuan veprimin e pazakontë, duke bërë që pamjet të përhapen me shpejtësi marramendëse.

Justin Timberlake një garë me hedhje sëpatash.

About The Author
-