Ajo do të jetë përfaqësuesja e Shqipërisë në garën e bukurisë që do të organizohet në Amerikë në edicionin e 68-të të Miss Universe. Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin, e cila në një intervistë eksluzive në emisionin ‘Intervista Vip’Tema Tv, ka folur më shumë për këtë eksperiencë, emocionet para dhe pas fitores, pritshmëritë për përfaqësimin në Miss Universe në Amerikë, popullaritetin në rrjete sociale e të tjera. E pyetur nga Antoneta, bukuroshja ka treguar karakteristikat e mashkullit ideal për të, çfarë ajo vlerëson dhe çfarë nuk pëlqen tek djemtë.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë të shkëputur nga “Intervista VIP” Tema TV:

 

Intervista e plote:

Karakteristikat e mashkullit perfekt për Trejsi Sejdinin, fituesen e ‘Miss Universe Albania 2018’

About The Author
-