Hygerta Sako e ftuar në emisionin “Intervista Vip” në Tema Tv, ndër të tjera komentoi lajmet që kanë qarkulluar në median rozë rreth saj si edhe konfliktin në distancë me kolegen Ilda Bejleri. “Nuk ia kam dhënë shumë mundësinë medias rozë të bëjë lajme për mua sepse e para bëj një jetë shumë të thjeshtë, […]

Read more

Moderatorja e njohur e sportit, Hygerta Sako ka folur për herë të parë për jetën e saj personale. Gjatë emisionit “Intervista VIP”, ajo ka treguar më shumë për jetën e saj sentimentale dhe planet për një martesë të dytë. E pyetur nga moderatorja Antoneta Koci, nëse kishte në plan një martesë ose një fëmijë të […]

Read more

Ata janë një nga çiftet më të komentuara në spektaklin e kërcimit “Dance With Me” që tërheqin vëmendje jo vetëm me kërcimin por edhe me sportivitetin dhe batutat e tyre.Por e pyetur se cili prej tyre kërcen më bukur, Leila ka treguar se Roberti është më i talentuar dhe e mëson koreografinë më mirë. Ajo […]

Read more

Moderatorja seksi e sportit ka treguar gjatë emisionit “Intervista Vip” disa detaje nga jeta e saj sentimentale. E pyetur nga Antoneta rreth takimit romantik më të bukur që ka pasur, ajo u shpreh se kishte qenë një nga takimet më të thjeshta por që e ka shijuar më shumë. “Ka qenë thjeshtë një xhiro me […]

Read more

Moderatorja e sportit ka treguar gjatë emisionit “Intervista Vip” disa detaje nga jeta e saj sentimentale. E pyetur nga Antoneta rreth takimit romantik më të bukur që ka pasur, ajo u shpreh se kishte qenë një nga takimet më të thjeshta por që e ka shijuar më shumë. “Ka qenë thjeshtë një xhiro me makinë […]

Read more

Ai është një nga grupet e suksesshme që u krijua rreth 12 vite më parë, e që zgjodhi të sjellë bashkëpunime me artistë të tjerë. Disa prej tyre janë Mariola Kacani, Eli Fara e artistë të huaj si Herbert, Daniele Meo, Otilia e të tjerë. I ftuar në emisionin “Intervista Vip”, Bruno, njëri nga anëtarët […]

Read more

Pas një periudhe pauze, këngëtari i rrymës pop-rock ka vendosur të kthehet në tregun muzikor duke publikuar disa projekte. Në ndryshim nga më parë ai ka investuar më shumë duke i sjellë projektet e tij edhe me videoklipe. Ndër të tjera ka zgjedhur edhe të konkurojë në dy festivale, në Kënga Magjike dhe në Festivalin […]

Read more

Gentian Zenelaj është një nga figurat e njohura të ekranit dhe teatrit. Ai fillimisht u bë i njohur si një nga pjesëtarët e grupit komik The SHBLSH. Bashkë me Ermal Mamaqin dhe Julian Deda ata sillnin skeçe humori që u pëlqyen shumë nga publiku. Por pas disa vitesh pune bashkë, tre aktorët ndanë rrugët e […]

Read more

Gentian Zenelaj është një nga figurat e njohura të ekranit dhe teatrit. Ai fillimisht u bë i njohur si një nga pjesëtarët e grupit komik The SHBLSH. Bashkë me Ermal Mamaqin dhe Julian Deda ata sillnin skeçe humori që u pëlqyen shumë nga publiku. Por pas disa vitesh pune bashkë, tre aktorët ndanë rrugët e […]

Read more

E ftuara e radhës në Intervista VIP me Antonetën ishte modelja e fitnessit, sipërmarrësja dhe sportistja e njohur Dorina Mema. Ajo tregoi më shumë rreth punës me personazhet e njohur, cilët ishin më të përkushtuarit në palestër e cilët më problematikë. Noizy, Fjolla Morina, Oriola Marashi, Anxhela Peristeri, Era Rusi, Aurela Gaçe janë vetëm disa […]

Read more